|
|
|
 |
|
 |
|
|
 |
• Hoofdgerecht voor 4 personen personen; 610 kCal |
• Bereidingstijd: 30 - 45 min |
|
|
 |
Ingrediënten: |
|
4 horsmakrelen 1 kleine rode ui, fijn gesnipperd 2 eetlepels verse oregano, fijngehakt ½ citroen 3 eetlepels olijfolie 4 geroosterde paprika’s (uit pot), uitgelekt 75 g rucola
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Verwarm de oven voor op 200 ËšC. Spoel de vissen af onder stromend water en dep ze droog met keukenpapier.
Leg de vissen naast elkaar in de ovenschaal en strooi er wat zout en versgemalen zwarte peper over. Strooi de ui en oregano over de vissen en knijp de citroen erboven uit. Sprenkel er 3 eetlepels olijfolie over.
Schuif de schaal in de oven en bak de horsmakrelen in 25 minuten gaar.
Snijd de paprika’s in repen en meng ze in een slaschaal met de rucola. Sprenkel er wat citroensap en olijfolie over. Serveer de salade bij de horsmakreel. Lekker met gebakken aardappelpartjes.
Met toestemming overgenomen van 'Tijd voor Vis'. |
|
|
Mensen die dit recept bekeken, bekeken ook:
|
|
Homemade makreel-/eiersalade wraps
Maak de makreel schoon, verwijder alle graatjes en ‘pluk’ de makreel los. Kook de eieren in koke... Lees verder |
|
Zeewolf in een krokant jasje
Dep de visfilets droog met keukenpapier en kruid ze met peper en zout naar smaak. Hak de bieslook en... Lees verder |
|
Lentesalade met witte asperges en Hollandse garnalen
Schil de asperges met een dunschiller vanaf het kopje naar beneden, draai de asperges tijdens het sc... Lees verder |
|
Verschillende vishapjes
Gevulde tomaten met haring
Snijd het kapje van de tomaten, hol ze uit en bestrooi de binnenkant... Lees verder |
|
Tajine van gemarineerde pangasius en geroosterde paprika
Verhit de oven voor op 220 °C. Rooster de paprika’s op een bakplaat 25-30 minuten in het midden v... Lees verder |
|
Lentesalade met witte asperges en Hollandse garnalen
Schil de asperges met een dunschiller vanaf het kopje naar beneden, draai de asperges tijdens het sc... Lees verder |
|
|
|
|
|
|
© Visserslatijn Nederland 2006-2012 - Alle rechten voorbehouden |
|
| |
| | | | |